Om oss

Kontoret

Elstatik är ett specialistföretag inom el-projektering och el-besiktningar. Vi har mångårig erfarenhet av el-projektering och med vårt breda kunnande skapar vi lösningar som möter våra kunders behov. Vi delar kontor med vårt moderbolag, Örebro Byggstatik, som tillhandahåller kompetensförstärkning genom hela byggprocessen. 

 

Info

Elstatik i Örebro AB
Skjutbanevägen 12
703 69 Örebro
Tel: 019 – 760 77 00
info@elstatik.se
  • Grundades: 2008
  • Org nr: 556770-0025

Möt Vårt Fantastiska Team

Tommy Carlsson

Tommy Carlsson

VD / Projektör / Besiktningsman

Telefon: 019-760 77 00
Mobil: 070-585 94 94
tommy@elstatik.se

Matz Edqvist

Matz Edqvist

Projektör

Mobil: 070-386 94 94
matz@elstatik.se

Peter Nyman

Peter Nyman

Projektör

Mobil: 070-662 87 33
peter@elstatik.se
Peter Hedlund

Peter Hedlund

Projektör

Mobil: 070-312 98 00
peterh@elstatik.se

Mats Jennebo

Mats Jennebo

Projektör

Mobil: 070-643 94 94
mats@elstatik.se

Rose-Marie Johansson

Rose-Marie Johansson

Projektör

Mobil: 070-290 29 52
rose-marie@elstatik.se

Per Nilsson

Per Nilsson

Elprojektör Kraft & Larm

Mobil: 070-309 92 32
per@elstatik.se