Om oss

Kontoret

Elstatik arbetar med el-projektering och el-besiktningar. Vi har erfarna projektörer med mångårig erfarenhet av el-projektering. Vi vill vara ett företag som visar ett brett kunnande för lösningar som skall möta våra kunders behov. Vårt moderbolag är Örebro Byggstatik som arbetar med allmän byggprojektering, med tonvikt på byggkonstruktioner.

 

Info

Elstatik i Örebro AB
Skjutbanevägen 12
703 69 Örebro
Tel: 019 – 760 77 00
info@elstatik.se
  • Grundades: 2008
  • Org nr: 556770-0025

Möt Vårt Fantastiska Team

Per Nilsson

Per Nilsson

Elprojektör Kraft & Larm

Telefon: 019-760 77 28
Mobil: 070-309 92 32
per@elstatik.se

Tommy Carlsson

Tommy Carlsson

VD / Projektör / Besiktningsman

Telefon: 019-760 77 25
Mobil: 070-585 94 94
tommy@elstatik.se

Matz Edqvist

Matz Edqvist

Projektör

Telefon: 019-760 77 27
Mobil: 070-386 94 94
matz@elstatik.se

Peter Nyman

Peter Nyman

Projektör

Telefon: 019-760 77 18
Mobil: 070-662 87 33
peter@elstatik.se

Peter Hedlund

Peter Hedlund

Projektör

Mobil: 070-312 98 00
peterh@elstatik.se

Mats Jennebo

Mats Jennebo

Projektör

Mobil: 070-643 94 94
mats@elstatik.se